נא לאפשר javascript

אודות פאן-פאן

אודות פאן-פאן

 

חברת פאן-פאן שירות ביתי בע"מ הוקמה ע"י דרורה אחאי ותומר דר, מתוך זיהוי והבנה כי משפחות רבות מוצאות את עצמן לפעמים כורעות תחת הנטל הנובע משילוב בין עבודה, גידול הילדים, טיפול בתחזוקת הבית ובדאגה להורים המזדקנים.
אנחנו יודעים שבדרך כלל אתם מסתדרים היטב בעזרת בני הזוג ובני משפחה אחרים, אך ישנם זמנים בהם אין אפשרות להיעזר בבני המשפחה.
דווקא לזמנים האלו חברת פאן פאן מציעה את שירותי העזרה בבית, ומאפשרת ללקוחותיה להזמין את השירות גם באופן חד פעמי וגם לתקופות של כמה שבועות או חודשים.
אנחנו מאמינים שלכולנו מגיע לחיות ברוגע ובנחת ולכן מותר ורצוי לקבל כל עזרה שתאפשר זאת.
 

החזון שלנו 

 

שאיפתנו היא להגיע לכל משפחה שזקוקה להקלה, בתחום המטלות הרובצות עליה, ולחלוק בנטל כדי לאפשר לה חיים רגועים יותר וכדי לפנות לבני המשפחה זמן וכוחות לעצמם וליקיריהם. 

הערכים שלנו 

 
 
  1. חברת פאן פאן שמה בראש מעייניה את המחויבות לעזרה מועילה, קשובה ואמפתית ללקוחותיה, בביתם ובמוקד שירות הלקוחות.
  2. החברה מאמינה בנגישות גבוהה ללקוחותיה דרך מגוון טכנולוגיות המאפשרות מהירות וקלות בעת הזמנה / בירורים / פתרון בעיות.
  3. החברה דוגלת בטיפוח העובדים שלנו דרך שכר הולם [הכולל את הזכויות הסוציאליות לפי חוק], הדרכות והעצמה וכמובן – התייחסות בכבוד והתחשבות.
  4. אנחנו מאמינים בהעסקת עובדים מבוגרים, בעלי ניסיון ובשלות, כמוטיב מרכזי בחברה.
  5. תרומה לחברה מסביבנו- הפניית חלק מרווחי החברה למתן עזרה למשקי בית מוחלשים.

צוות ההנהלה

 
 

דרורה אחאי
מנכ"לית

תומר דר
מנהל לוגיסטיקה

נועה דר

רינת גלילי
מנהלת משאבי אנוש

רונה שובל
מנהלת קשרי לקוחות

להזמנות ומידע נוסף השאירו פרטים


להזמנות ולמידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להזמנות ולמידע נוסף חייגו אלינו ונסביר לכם הכל


בשעות פעילות המוקד: א'-ה' משעה 10:00 - 16:00


למה לבחור פאן-פאן

Icon

בגלל האחריות

אנחנו אחראים לכל שלב בשירות. החל מבחירת העובד המתאים וקביעת נהלי שירות מדוייקים וקפדנים ועד לסיום העבודה בבית הלקוח. נציגינו עומדים לשירותכם בכל בעיה שמתעוררת כדי לתת לכם את הפתרון המיטבי.
Icon

בגלל השירות האישי

פאן-פאן חרטה על דגלה את הטיפול האישי בכל לקוח מרגע פנייתו לחברה. נציגי שירות הלקוחות שלנו ערוכים וממתינים לכל שאלה, הדרכה, מציאת פתרונות ושיפור מתמשך של השירותים דרך ניתוח המשובים שלכם. העובד/ת שלכם קשובה לכל בקשה שלכם בזמן עבודתה בביתכם ותעשה את המירב כדי שתצאו שבעי רצון מהשירות.
Icon

בגלל הרעיון החדשני

פאן-פאן נבנתה כדי לאפשר להזמין את שירותיה בקלות ובמהירות, תוך הבנה שמגיע לכם לקבל סיוע גם כאשר סבתא לא יכולה להגיע או כאשר ההורה השני לא נמצא. אנחנו מאמינים בכל עזרה שמקלה עליכם את נטל המשימות היומיומי.

בגלל העובדים שלנו

אנחנו מאתרים את האנשים שיודעים לתת יותר מביצוע טוב של העבודה. העובדים שלנו הם בעלי בשלות וניסיון ומלאי רצון טוב להקל ולעודד את לקוחותינו.גם נציגי השירות במוקד הינם בעלי יכולת שירותית גבוהה ורצון לעזור ולפתור בעיות.כל עובדינו מקבלים שכר הוגן ואת כל הזכויות הסוציאליות כחוק.